WORKSHOP - FINAL EXAMINATION REVIEW – LAW IN BUSINESS

Dobrý den, katedra práva pořádá opakovací kurz ke státnicím pro anglický bakalářský program Business Administration. Kurz je určený pouze pro studenty končících ročníků, kteří jdou v květnu ke SZZ.

Jedná se o dopolední workshop, kde se studenty vyučující dr. Řezníková probere jednotlivé zkouškové otázky ze zkouškového koridoru Business Law dle harmonogramu, který je uvedený v příloze INFO...pdf. Nebyla jsem si jistá, jestli mám přílohu nechat viditelnou nebo ne. Obsahuje doporučení na skripta, ale také celý seznam státnicových otázek okruhu Business Law.

Státnicové otázky byly pro letošní státnice aktualizované a studenti je najdou v dokumentovém serveru v UIS.

Prosím tedy v následujících požadavcích, abyste vycházeli z přiloženého materiálu a výše uvedeného textu.

Plus prosím, aby v každé vizualizici byla uvedená rezervovaná místnost, o kterou žádám.

A také odkaz na registraci: https://forms.gle/pW9JeGA2eGUdRD3q9

Děkuji!

V případě potřeby jsem k dispozici.

Detail akce
WORKSHOP - FINAL EXAMINATION REVIEW – LAW IN BUSINESS