Soutěž ve stavbě robotů o LEGO stavebnice - PŘP ZS 2023/24 - vyhlášení vítězů a předání cen

Setkání proběhne v místnosti Creative Room (D138) na PEF. Děkan fakulty vyhlásí vítězný tým a předá ceny v podobě stavebnic LEGO, včetně jednoduchého diplomu pro tým.

Soutěž proběhla v rámci výuky předmětu Plánování a řízení projektů v ZS 2023/24 ve formě manažerské hry agilního řízení projektu.

Motto soutěže: „Postavme model robota z LEGO komponent po vzoru vítězného návrhu ze hry (akce) Most mezi generacemi 2023. Model robota by neměl být kopií vítězného návrhu, ale vlastním modelem (obdobou) zobrazující stav "mysli a srdce" mladé generace Z.“

Vítězný tým sestává ze studentů (2. ročník B-EAM):

Tomáš Sysel
Filip Zábranský
Aidana Kotarzhanova
Kateryna Bodiul

Účast ostatních studentů z předmětu je dobrovolná a nepředpokládá se.

Detail akce
29. 2. 2024