Školní kolo soutěže Biz Sim Cup 2023

Soutěž je zaměřena na uplatnění manažersko-ekonomických dovedností. Soutěžící budou realizovat obchodní a logistické aktivity prostřednictvím informačního systému SAP S/4HANA v rámci simulovaného tržního prostředí.
Soutěž je určena pro týmy studentů ze zapojených českých univerzit. Týmy jsou tvořeny 4 až 6 členy ze stejné školy. Doporučený počet členů pro jeden tým je 5. Každý člen má v soutěži svoji úlohu.

Soutěžící týmy představují konkurující firmy v tržním prostředí. Soutěžící tak budou zapojeni do rozhodování, která jsou obdobná rozhodování odpovědných pracovníků v reálných firmách. Žádné předchozí znalosti konkrétních logistických procesů ani prostředí SAP S/4HANA však nejsou vyžadovány, vše bude soutěžícím vysvětleno před samotnou soutěží.
Pořadí týmů bude stanoveno na základě dosažených hospodářských výsledků odpovídající firmy. Hospořádské výsledky jsou vypočítány simulačním modulem ERPsim a organizátoři je nemají možnost nikterak ovlivnit.

Detail akce
Školní kolo soutěže Biz Sim Cup 2023